Gratis dj-festival Ockxfest in Antwerpen en Hasselt

Morgen zal er zich op het Sint-Jansplein te Antwerpen een gratis festival afspelen, genaamd Ockxfest. Dit gebeuren is al jaren een vaste waarde in 't Stad. Ook in 2011 staat het festival garant voor een goede portie kwaliteitsvolle muziek. Vorig kwamen er zo'n 16.000 enthousiaste feestvierders op af, de organisatie wil morgen zelfs nog meer personen aanwezig zien. De organisatie pakt ook uit met een extra editie te Hasselt.

Dj Pierre (Fuse), Dj Prinz en het dubstepduo Kastor & Dice zijn donderdag 28 april (morgen dus) de voornaamste blikvangers op het gratis festival Ockxfest te Antwerpen. Tot 2009 had Ockxfest zijn vaste plaats op de Ossenmarkt, te midden van alle studenten. De editie van 2009 bleek echter helemaal uit zijn voegen te barsten. Op advies van de stad en politie koos de organisatie Nogal vzw voor het grootste plein van Antwerpen: het Sint-Jansplein. Op die manier was er nu ineens plaats voor een tweede podium en kon er zelfs een chilloutzone ingericht worden. Dit jaar zal er dan ook een uitgebreid aanbod zijn van cocktail- en eetkraampjes. En dat allemaal aan betaalbare prijzen, dus geen 12 euro voor een minikebab zoals op Pukkelpop.

Ockxfest blijft ieder jaar groeien als festival, vorig jaar daagden maar liefst 16.000 bezoekers op. Door optimaler gebruik te maken van het plein poogt de organisatie in 2011 dit aantal minstens te evenaren. Het zal dan ook voldoende eten en drinken voorzien om dit op te vangen. Met dit succes gepaard gaande, is er voor het eerst een editie van Ockxfest gepland buiten Antwerpen. Op woensdag 25 mei kunnen de Hasseltse studenten gratis komen genieten van allerlei elektronische beats in het Kapermolenpark. In Hasselt zullen volgende dj's aanwezig zijn: Lenn, SubSkillz, Tapis Plein, Fusitals, Les Femmes, Bonafide, Seelen, Redhead & Jay Lee.

Om het overzicht te bewaren, de volledige line-up in Antwerpen:

TECHNO/HOUSE/CLASSICS STAGE:

  • 13u: Gadeyne (winnaar DJ Contest)
  • 14u: Thomas Lazo & Mr. Watchkido
  • 15u: Prinz & Joey Payne (Push it, Café d'Anvers)
  • 16u: Nenuec (Technoir)
  • 17u: Beatblenderz
  • 18u: Nondejul & Otomatic Boogie (Senotorik, Petrol)
  • 19u: Ralpheus (Café d'Anvers)
  • 20u30: Pierre (Fuse)

DnB / DUBSTEP STAGE:

  • 13u: Connected Soundsystem
  • 14u15: Mofecrew (winnaar DJ Contest)
  • 15u15: Eskill & Futior
  • 16u15: Easy
  • 17u15: Illament
  • 18u15: Hookerz & MC Nice
  • 19u15: Kastor & Dice
  • 20u35: D-Convict
  • voiced by MC Ebony
  • and Special Guest DJ

Het is een prachtig initiatief, daarom dat we iedereen aansporen om deze achtste editie zeker eens te bezoeken! 

Komt voor in dit artikel: DJ Pierre, DJ Prinz, Joey Payne, Kastor & Dice, Ockxfest, Ralpheus

Reacties

gazmask_ 27 april, 2011 - 13:09
afbeelding van gazmask_

Vorig jaar geweest, had a blast!

 

Pumatic 27 april, 2011 - 15:42
afbeelding van Pumatic

Schitterend!

biscuit 27 april, 2011 - 17:17
afbeelding van biscuit

leuke line-up maar ik heb les :)

Geronim0 27 april, 2011 - 17:18
afbeelding van Geronim0

Tot 23u 's avonds!

Jolieeeeeeen 28 april, 2011 - 18:30
afbeelding van Jolieeeeeeen

ooh leuk zo'n gratis festival in antwerpen :)

spark
spark
logo