Feesten tussen de bomen
De kleinere Belgische festivals die steeds grotere namen strikken schieten als paddestoelen uit de grond. Bij het Forest Festival mag je dit vrij letterlijk nemen, want dit tweedagse muziekfestijn in Papegem ontleent zijn naam aan de locatie: tussen de bomen. Woudlopers aller lande kunnen er wel gaan feesten rond vier verschillende podia, van house en techno over minimal tot dubstep en drum 'n bass. Bekende artiesten die zullen fungeren als boswachter zijn Raoul Belmans, San Soda, Tomaz, Spacid en Rave Our Souls.
26 en 27 augustus vindt dit fijne festival plaats. Voor de negende editie nodigde de organisatie meer dan 50 dj's en andere artiesten uit. Elke dag zijn er vier area's waar telkens een label of organisatie gevraagd werd als host. We geven hier alvast een klein overzicht van de meest in het oog springende labels en artiesten.
Vrijdag gaat het om:
- Thrill Recordings (house, techno, minimal)
Zij nodigen onder meer Tom Dazing en Massimo Girardi uit
- Strikeback (drum ’n bass, dubstep, jungle)
Zij nodigen onder meer Tyson uit
- Stainage (dubstep)
Zij nodigen onder meer Grimelock en Saviour uit
Zaterdag gaat het om:
- What's Cookin (house, techno, minimal)
Zij nodigen onder meer San Soda en Raoul Belmans uit
- Retro Acid (acid house, acid techno, acid core)
Zij nodigen onder meer Tomaz, Spacid en Rave Our Souls uit
- Conform (drum ’n bass)
Zij nodigen onder meer Cause 4 Concern uit
Voor een volledig programma-overizcht surf je best eens naar hun website. Houd zeker ook nog de Fuzz Magazine website in de gaten voor meer nieuws over Forest Festival!
- login of registreer om te reageren





